wczytywanie strony

 

Regulamin

REGULAMIN

Witamy Państwa serdecznie w naszych Apartamentach i życzymy miłego pobytu w Szczawnicy. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

1. Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 14.00, a kończy o godz. 11:00 w dniu wyjazdu.

2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji apartamentu. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

3. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i apartamentu. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji.

4. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.

5. Cisza nocna obowiązuje w godzinach od 22.00 do 6.00.

6. Zakaz palenia papierosów oraz nieużywanie otwartego ognia na terenie całego domu (w szczególności w pokojach).

9. Przed wyjściem z pokoju prosimy o zamknięcie drzwi na balkon oraz głównych drzwi wejściowych, wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych.

10. Opłata za zagubienie kluczy wynosi 30 złotych.

11. Nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji.

12.Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych.

13.Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.

14.Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu.

15.W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela obiektu.

16.Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszych apartamentach. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy ponownie

TELEFONY ALARMOWE:
POGOTOWIE - 999
STRAŻ  - 998   
POLICJA  - 997
GOPR - 601 100 300

Wycieczki po okolicy - 10% zniżki

Szczawnica leży w malowniczej dolinie potoku Grajcarka - dopływem Dunajca, między pasmami górskimi Beskidu Sądeckiego oraz Pienin. Teren ten jest bogaty zarówno w przyrodnicze atrkacje turystyczne jak i architektoniczne oraz kultrualne, związane z folklorem i bogatą historią. Wszyscy goście naszych apartamentów mają możliwość skorzystania z 10% zniżki na wycieczki organizowane przez największe biuró podróży w Szczawnicy - Pienińskie Centrum Turystyki.

Atrakcje Apartamenty Szczawnica

więcej informacji

© 2017 Apartamenty Cztery Pory Roku

ul. Skotnicka 13,
34-460 SzczawnicaStrony internetowe Nowy Sącz